Kiki&Koko kék-narancs fürdőnadrág - 110/116
Világoskék fürdőnadrág belül hálóval, narancs részletekkel, cápás mintával.



Világoskék fürdőnadrág belül hálóval, narancs részletekkel, cápás mintával.
Apró tökéletlensége, hogy jobb szárán nagyon halvány folt található.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák fiúknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Nem teljesen hibátlan |
| Méret: | 110, 110/116, 116 |
| Típus: | Fürdőnadrág |
| Szín: | Kék |
| Anyagösszetétel: | 100% poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Teljes hossz: | 36 cm |
| Belső hossz: | 10 cm |
