TU nyuszis galléros napozó/romper - 62/68
Világos szürke melírozott anyagú, rövid ujjú pamut, galléros napozó a „Találd ki, mennyire szeretlek!” c. mese mezei nyuszijának karakterével.



Világos szürke melírozott anyagú, rövid ujjú pamut, galléros napozó a „Találd ki, mennyire szeretlek!” c. mese mezei nyuszijának karakterével.
Tökéletlensége, hogy fehérítő okozhatta fakó foltok vannak rajta.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák fiúknak |
|---|---|
| Kinek?: | Fiú |
| Minősítés: | Nem teljesen hibátlan |
| Méret: | 62, 62/68, 68 |
| Típus: | Napozó |
| Szín: | Szürke |
| Anyagösszetétel: | 100% pamut |
| Szélesség: | 25 cm |
| Teljes hossz: | 38 cm |
| Belső hossz: | 7 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 14 cm |
