TU tulipános napozó - 68/74
Fehér, ujjatlan pamut napozó, színes tulipános mintázattal.



Fehér, ujjatlan pamut napozó, színes tulipános mintázattal.
Tökéletlensége, hogy nyakánál halvány sárgás elszíneződés található.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Nem teljesen hibátlan |
| Méret: | 68, 68/74, 74 |
| Típus: | Napozó |
| Szín: | Fehér |
| Anyagösszetétel: | 100% pamut |
| Szélesség: | 24 cm |
| Teljes hossz: | 45 cm |
| Belső hossz: | 9 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): |
