Basic sötétkék póló - 152/158
Sötétkék, rövid ujjú pamut póló.



Sötétkék, rövid ujjú pamut póló.
Mérete becsült a centis adatok alapján.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👟👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák fiúknak |
|---|---|
| Kinek?: | Fiú |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | 152, 152/158, 158 |
| Típus: | Póló és felső |
| Szín: | Kék |
| Anyagösszetétel: | |
| Szélesség: | 45 cm |
| Teljes hossz: | 61 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 26 cm |
