Minimode csíkos oldalzsebes rövidnadrág - 62/68
Kék, csíkos mintás puha farmerszerű,koptatott stílusú, oldalzsebes rövidnadrág állítható derékbőséggel.



Kék, csíkos mintás puha farmerszerű, koptatott stílusú, oldalzsebes rövidnadrág állítható derékbőséggel.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák fiúknak |
|---|---|
| Kinek?: | Fiú |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | 62, 62/68, 68 |
| Típus: | Rövidnadrág |
| Szín: | Kék |
| Anyagösszetétel: | |
| Szélesség: | max: 24 cm |
| Teljes hossz: | 24 cm |
| Belső hossz: | 7 cm |
