Pik fekete rövidnadrág - 128
Fekete "Work out" rövidnadrág.



Fekete "Work out" rövidnadrág.
A felirat kopottas.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák fiúknak |
|---|---|
| Kinek?: | Uniszex |
| Minősítés: | Jó állapotú |
| Méret: | 128 |
| Típus: | Rövidnadrág |
| Szín: | Fekete |
| Anyagösszetétel: | |
| Szélesség: | 25 cm |
| Teljes hossz: | 27 cm |
| Belső hossz: | 4 cm |
