Star Wars "Millennium Falcon" hosszú ujjú póló - 146/152
Fekete, hosszú ujjú pamut póló vintage/koptatott stílusú Millenium Falcon grafikával, klasszikus Star Wars felirattal.



Fekete, hosszú ujjú pamut póló vintage/koptatott stílusú Millenium Falcon grafikával, klasszikus Star Wars felirattal.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👟👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák fiúknak |
|---|---|
| Kinek?: | Fiú |
| Minősítés: | Jó állapotú |
| Méret: | 146, 146/152, 152 |
| Típus: | Póló és felső |
| Szín: | Fekete |
| Anyagösszetétel: | 100% pamut |
| Szélesség: | 47 cm |
| Teljes hossz: | 52 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 63 cm |
