Candy Couture piros crop pulóver - 146/152
Piros, rövid szabású (crop) bolyhos belsejű pulóver, kapucnival, mintával, felirattal.



Piros, rövid szabású (crop) bolyhos belsejű pulóver, kapucnival, mintával, felirattal.
Mosási bolyhos, kopottas minta.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Jó állapotú |
| Méret: | 146, 146/152, 152 |
| Típus: | Pulóver |
| Szín: | Piros |
| Anyagösszetétel: | 80% pamut, 20% poliészter |
| Szélesség: | 45 cm |
| Teljes hossz: | 42 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 61 cm |
