Crazy Daisy strasszos felső - 152/158
Tört fehér, rövid ujjú sztreccses felső, strasszos felirattal, mintával.



Tört fehér, rövid ujjú sztreccses felső, strasszos felirattal, mintával.
Mérete becsült a centis adatok alapján.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | 152, 152/158, 158 |
| Típus: | Póló és felső |
| Szín: | Fehér |
| Anyagösszetétel: | 94% viszkóz, 6% lycra |
| Szélesség: | 43 cm |
| Teljes hossz: | 61 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 17 cm |
