FB Sister sárkányos streetwear póló - M
Fekete, bordázott anyagú, rövid ujjú, rövid szabású (crop) póló sárkányos mintával, japán felirattal.



Fekete, bordázott anyagú, rövid ujjú, rövid szabású (crop) póló sárkányos mintával, japán felirattal.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | M |
| Típus: | Póló és felső |
| Szín: | Fekete |
| Anyagösszetétel: | |
| Szélesség: | 41 cm |
| Teljes hossz: | 43 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 24 cm |
