FYV virágos lenge nyári nadrág - 134/140
Sötétkék alapon, színes virágmintás gumírozott derekú és szárú lenge, nyári nadrág.



Sötétkék alapon, színes virágmintás gumírozott derekú és szárú lenge, nyári nadrág.
Mérete becsült a centis adatok alapján.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | 134, 134/140, 140 |
| Típus: | Hosszúnadrág |
| Szín: | Többszínű |
| Anyagösszetétel: | 70% pamut, 20% poliészter, 10% spandex |
| Szélesség: | 25 cm |
| Teljes hossz: | 80 cm |
| Belső hossz: | 56 cm |
