H&M nyuszis ruha - 122/128
Rózsaszín, hosszú ujjú pamut ruha nyuszis mintával.



Rózsaszín, hosszú ujjú pamut ruha nyuszis mintával.
Tökéletlensége, hogy bal ujj végén található egy sárgás folt.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Nem teljesen hibátlan |
| Méret: | 122, 122/128, 128 |
| Típus: | Ruha |
| Szín: | Rózsaszín |
| Anyagösszetétel: | 100% pamut |
| Szélesség: | 35 cm |
| Teljes hossz: | 66 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 52 cm |
