Minnie stílusú kantáros farmernadrág - 86/92
Sötétkék, kantáros farmernadrág masnival, szárain Minnie egér kesztyűs mintával.



Sötétkék, kantáros farmernadrág masnival, szárain Minnie egér kesztyűs mintával.
Mérete becsült a centis adatok alapján.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | 86, 86/92, 92 |
| Típus: | Hosszúnadrág |
| Szín: | Kék |
| Anyagösszetétel: | |
| Szélesség: | 24 cm |
| Teljes hossz: | 61 cm |
| Belső hossz: | 27 cm |
