Miss E-vie kockás ingtunika - 140
Szürke-fekete-rózsaszín kockás pamut ingtunika/hosszított ing kapucnival, zsebekkel.



Szürke-fekete-rózsaszín kockás pamut ingtunika/hosszított ing kapucnival, zsebekkel.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👟👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | 140 |
| Típus: | Ing és blúz |
| Szín: | Szürke |
| Anyagösszetétel: | 100% pamut |
| Szélesség: | 38 cm |
| Teljes hossz: | 63 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 47 cm |
