Pepco bordázott, virágos rövidnadrág - 92
Márka: Pepco
Rózsaszín bordázott rövidnadrág kék virágos mintával, húzott, fodros szárvégekkel.

INGYENES SZÁLLÍTÁS
16.000 Ft felett

TÖRZSVÁSÁRLÓINK
10% kedvezményt kapnak

GYORS SZÁLLÍTÁS
1-2 munkanap
Leírás
Rózsaszín bordázott rövidnadrág kék virágos mintával, húzott, fodros szárvégekkel.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | 92 |
| Típus: | Rövidnadrág |
| Szín: | Rózsaszín |
| Anyagösszetétel: | |
| Szélesség: | 25 cm |
| Teljes hossz: | 28 cm |
| Belső hossz: | 7 cm |
