Sinsay Looney Tunes pulóver - 152
Pink, kapucnis pulóver Looney Tunes (Bolondos dallamok) Lola és Tapsi mintával.



Pink, kapucnis pulóver Looney Tunes (Bolondos dallamok) Lola és Tapsi mintával.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | 152 |
| Típus: | Pulóver |
| Szín: | Pink |
| Anyagösszetétel: | 60% pamut, 40% poliészter |
| Szélesség: | 56 cm |
| Teljes hossz: | 55 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 66 cm |
