TU Peppa Malacos jumpsuit - 98/104
Rózsaszín, pántos, gumírozott derekú pamut jumpsuit/nyári overál/nadrágruha Peppa malacos mintával.



Rózsaszín, pántos, gumírozott derekú pamut jumpsuit/nyári overál/nadrágruha Peppa malacos mintával.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Újszerű |
| Méret: | 98, 98/104, 104 |
| Típus: | Overál, Nadrágruha, Jumpsuit |
| Szín: | Rózsaszín |
| Anyagösszetétel: | 100% pamut |
| Szélesség: | 28 cm |
| Teljes hossz: | 52 cm |
| Belső hossz: | 5 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): |
