Pepco trópusi mintás rövidnadrág - 86
Lime zöld pamut rövidnadrág bal szárán trópusi leveles mintával.



Lime zöld pamut rövidnadrág bal szárán trópusi leveles mintával.
Apró tökéletlensége, hogy a minta mellett található egy pici folt.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák fiúknak |
|---|---|
| Kinek?: | Fiú |
| Minősítés: | Nem teljesen hibátlan |
| Méret: | 86 |
| Típus: | Rövidnadrág |
| Szín: | Zöld |
| Anyagösszetétel: | 100% pamut |
| Szélesség: | 22 cm |
| Teljes hossz: | 26 cm |
| Belső hossz: | 7 cm |
