Benetton kék virágos nadrág - 68
Fehér alapon, kék virágmintás, minimálisan húzott szárú hosszúnadrág.



Fehér alapon, kék virágmintás, minimálisan húzott szárú hosszúnadrág.
Tökéletlensége, hogy bal szárán található egy folt.
Mérete becsült a centis adatok alapján.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Nem teljesen hibátlan |
| Méret: | 68 |
| Típus: | Hosszúnadrág |
| Szín: | Fehér, Kék |
| Anyagösszetétel: | |
| Szélesség: | 21 cm |
| Teljes hossz: | 29 cm |
| Belső hossz: | 16 cm |
