Pepco Happy trikó, rövidnadrág szett - 92
Tört fehér trikó Happy felirattal, és barack színű rövidnadrág növényes mintával.



Tört fehér trikó Happy felirattal, és barack színű rövidnadrág növényes mintával.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Hibátlan |
| Méret: | 92 |
| Típus: | Szett |
| Szín: | Barack, Fehér |
| Anyagösszetétel: | |
| Szélesség: | Trikó: 30 cm, Nadrág: 25 cm |
| Teljes hossz: | Trikó: 40 cm, Nadrág: 22 cm |
| Belső hossz: | 5 cm |
