Sinsay korall body - 92
Korall színű, rövid ujjú pamut body.



Korall színű, rövid ujjú pamut body.
Tökéletlensége, hogy halvány folt található rajta, illetve a pantentnál minimális szakadás van.
📩 „Segítek, ha mellément” – méretbiztonság
Ha véletlenül én hibáztam (pl. rosszul adtam meg a méretet), és emiatt nem jó a ruha, megnézzük együtt a lehetőségeket – lehet csere, jóváírás vagy visszavétel is.
Ez a garancia kizárólag az én tévedésem esetén érvényes – ha a leírás, fotó vagy méretcímke nem stimmelt.
👗 Ruhák esetében a gyártó által megadott méret az elsődleges – kivéve, ha a méret általam becsült (ez mindig szerepel a leírásban).
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ruhák lányoknak |
|---|---|
| Kinek?: | Lány |
| Minősítés: | Nem teljesen hibátlan |
| Méret: | 92 |
| Típus: | Body |
| Szín: | Korall |
| Anyagösszetétel: | 100% pamut |
| Szélesség: | 26 cm |
| Teljes hossz: | 42 cm |
| Ujjhossz(Nyaktól): | 12 cm |
